Bizimle iletişime geçin.

0 216 484 06 60

info@ayenradyator.com

Safa Mah. Saray Sok. No : 18 / A1 Yenidoğan - Sancaktepe / İSTANBUL

Bizi sosyal medyada takip edin:

 

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Alüminyum Havlupan ve Radyatör sektörünün güven ve tecrübesi, kurumsal yapısı, yenilikçi tasarımlarıyla Türiye ve Dünya Ülkelerinde en çok edilen firma konumuna ulaşmanın mutluluğuyla ; sınırsız renk ve boyut seçeneği sunan, uzun ömürlü, yüksek ısı transferi, enerji tasarruflu, çevreci ve doğa dostu ürünleriyle Ayen ayrıcalıklı mekanların sıcak tercihi.

Türkiye’nin seçkin konut, villa, residence projelerini gerçekleştiren önde gelen inşaat firmalarının, bankaların, üniversitelerin, hastahanelerin, otellerin, restorantların bir numaralı tercihi Ayen Markamızdır.

Geniş bir bayii ağı, yaygın satış noktası, 10 yıllık ürün ve hizmet garantisi sayesinde, müşterilerimizle kesintisiz ve sorunsuz iletişim kurmaktayız. Farklı dekorasyonlarla uyumlu tasarımları, inovatif ve yeni nesil ürünleriyle şimdi daha sıcak ve daha cana yakın…

MİSYONUMUZ

Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, toplam kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentileri ötesinde değer yaratarak ürün ve hizmet sunduğumuz andan itibaren; müşteri memnuniyetini esas alarak, sektörde örnek öncü bir kuruluş olma niteliğimizi sürdürmek.

VİZYONUMUZ

Her an, her yerde ve her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak, paydaşlarımızla birlikte kalitenin bir yaşam biçimi olarak ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak ve bu anlayışı yaygın hale getirmek, şirketlerimizin Türk Ekonomisine, iş ahlakı ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak, alanlarımızda sürekli büyümek ve sektörlerimizde lider firma konumuna gelerek bunu kalıcı kılmak.